Szkolenie

Organizator

Fundacja Terapeutyczna "Pies dla Stasia"

Data rozpoczęcia:

2010-06-11

Data zakończenia:

2010-06-13

LOKALIZACJA
Nazwa obiektu:
Ulica i numer:
Miasto i kod:
Kraj:

Opis wydarzenia

Specjalistyczne szkolenie dogoterapii społecznej, przeznaczone zwłaszcza dla tych, którzy ukończyli kurs "Podstawy dogoterapii" Fundacji "Pies dla Stasia". Obejmuje opis rodziny dysfunkcyjnej, zaburzenia emocjonalne i behawioralne u dzieci, instruktaż zajęć socjoterapeutycznych dla dzieci z udziałem psów, warsztaty umiejętności wychowawczych oraz wskazówki dotyczące zajęć edukacyjno-terapeutycznych z udziałem psów. Szkoleniu towarzyszy obszerny skrypt zawierający poszerzoną tematykę wykładów. Na zakończenie słuchacze otrzymują certyfikat ukończenia kursu z wymienionymi tematami zajęć. Do dyspozycji słuchaczy barek z napojami i przekąskami. Szkolenie odbywa się w centrum Warszawy z dogodnym dojazdem.

Opłaty za uczestnictwo: 450 zł

Strona internetowa: www.pies-dla-stasia.waw.pl

Bądź na bieżąco z nowościami i subskrybuj newsletter CONREGO

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią i akceptuję regulamin korzystania z usług newslettera internetowego na stronie conrego.com.pl
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję